Keltští králove

Keltští králové

                

 

Nová rubrika: IMPERIVM III.

 

Hra Keltští králové se řadí do strategického žánru. Požadavky na tuto hru jsou v dnešní technice zanedbatelné… Uživatel v se jednotlivých hrách stává „hrdinou“, tj.: řídí všechny své jednotky ve hře. Hra se hraje v ´reálném čase´, takže se jedná o realtimovou hru. Jako každá správná strategie má svůj příběh - Tato hra má rozsáhlé dobrodružství a to prozkouší i velmi zkušené hráče. (Více v rubrice „Dobrodružství“).

          Jednotlivý hráč v základním menu vybere scénář nebo dobrodružství. Ve scénáři si hráč libovolně upraví nastavení popřípadě si vybere jednu z uživatelských map. V dobrodružství hráč může nastavit pouze stupeň obtížnosti: lehký, střední, těžký a pak se již ponořit do děje. Samozřejmě je tu prostor i pro více hráčů, průměrně zpracovaný multiplayer potěší každého opravdového hráče. – Hrát se může po internetu (přes IP adresu) nebo přes místní síť. Vaši protivníci můžou být ovládáni počítačem (umělou inteligencí) s nastavitelným modelem chování, nebo si vybrat jednu z desítek map a pozvat spoluhráče či soupeře ke hře.

          Ve hře cvičíte a ovládáte mnoho jednotek, najímáte hrdiny, podrobujete si vesnice a tvrze, hledáte vzácné předměty, které zlepšují vlastnosti bojovníka, nebo způsobují škodu nepříteli. Budujete armády, aby jste mohli zaútočit na nepřítele a dobýt jeho tvrze vesnice i pevnost.

 

Dotazy, návrhy, chyby pište na celtickings.info@seznam.cz .

   

Odkazy na zajímavé stránky o hře Keltský králové.
Posledni komentare
01.03.2017 13:53:52: vaše dedra - oficiální stránky - vaše dedra - oficiální stránky.
06.10.2016 13:19:45: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace Dedra registrace Po registraci slevy...
04.08.2016 12:25:09: www.oricosmetics.cz Oriflame CZ www.krasa365.cz Oriflame CZ www.vonavaprace.cz Oriflame CZ
05.04.2016 14:13:55: Uniq cosmetics - registrace, sleva http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq cosmetics - parfémy ...